Jeden chycený disk

Náš multiple

Dogfrisbee tábor

 

Po výsledku na Fun Factory jsme se trochu na poslední chvíli přihlásili na první turnus dogfrisbee tábora v Roudnici nad Labem. Jako vždy i tentokrát byl pod vedením holek Urbáškových a Míši Andrové.

 

 

Naším táborovým cílem bylo doplnit půl minuty freestylu, která nám nyní chyběla. Chtěli jsme to zvládnou do Brněnských psích dnů, kde jsme měli poprvé startovat v kategorii Open. Byly jsme ve skupině Verči Urbáškové a rychle jsme se dohodly, že do zbylého času uděláme další overy. Zároveň jsme zlepšili i naše stávající overy. Doplnili sestavu o další dogcatch, tentokrát flipový.

 

 Staronový over            Over podruhé

Tábor byl skvělý jako vždy. Opět jsem se trochu zlepšila v házení, naučila se nové triky a vylepšila naší sestavu. Jayro byl jako vždy šikovný a dělal mi jen samou radost. I tak jsme našli prostor pro zlepšení i u Jayra a máme spolu na čem pracovat.

Můj šikula 

Nicméně stále jsem nešika, takže při tréninku overu se mi podařilo vytvořit si zánět šlachy. Hodila jsem totiž Jayrovi disk příliš nízko a při jeho chytání mi narazil v plné rychlosti kolenem do natažené ruky. Inu jsem nemehlo, a tak jsem místo na Brněnské psí dny jela na chirurgii pro ortézu a dalších dní jsem si nezaházela :o( Zkrátka ještě na sobě musím hodně pracovat.